Kalibracja AlcoDigital ONE

Tylko online

Usługa kalibracji alkomatu AlcoDigital ONE

129,00 zł

- +

KALONE

Nowy produkt

Usługa dostępna

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze Kurier InPost za pobraniem po wykonanej usłudze 24h 15,00 zł
AlcoDigital ONE to jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie alkomatów dostępnych na rynku. Posiada dwa tryby - tryb cyfrowy wskazuje dokładną zawartość alkoholu, ogólny zaś pozwala na bardzo szybkie stwierdzenie, czy w próbce znajduje się alkohol czy nie. By zagwarantować skuteczność działania alkomatu, wykorzystano najnowocześniejszy elektrochemiczny sensor, który powinien być regularnie kalibrowany.

Kalibracja alkomatu AlcoDigital ONE jest niezbędna - z każdym kolejnym pomiarem bardzo czuły sensor ulega zużyciu i z czasem wymaga ponownego dopasowania wartości rzeczywistych z wyświetlanymi. Jest to czynność wymagająca odpowiedniej wiedzy oraz tzw. symulatora, nie można więc jej przeprowadzić na własną rękę. Kalibracja alkomatu AlcoDigital ONE przeprowadzana jest w trybie serwisowym urządzenia i ogranicza się jedynie do jego oprogramowania.

Każda usługa kalibracyjna sensora tego typu powinna być wykonywana szacunkowo co 500 pomiarów lub co 12 miesięcy, zależnie od tego co nastąpi pierwsze. Po jej wykonaniu Klient otrzymuje przygotowane urządzenie oraz certyfikat poświadczający przeprowadzoną usługę.

(poniżej wzór otrzymywanego Certyfikatu Kalibracji)
Certyfikat kalibracji


KTO WYKONUJE USŁUGĘ KALIBRACJI ALKOMATU?

Usługa kalibracji jest wykonywana w profesjonalnym serwisie alkomatów na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej firmy Guth Laboratories Inc., która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.


PO PROCESIE KALIBRACJI ALKOMATU KLIENT OTRZYMUJE:

Skalibrowany Alkomat
Certyfikat Kalibracji Alkomatu
Fakturę VAT lub paragon na wykonaną usługę
Gwarancja na wykonaną usługę

PO ZAKUPIE USŁUGI NALEŻY WYDRUKOWAĆ ZAMÓWIENIE I ODESŁAĆ WRAZ Z ALKOMATEM ORAZ KARTĄ GWARANCYJNĄ (jeśli jest) NA ADERS SERWISU:

BEAN Alkomaty
ul. Targowa 33A lok. 30
03-728 Warszawa
tel. 22 8581509
z dopiskiem "kalibracja"

Napisz opinię

Kalibracja AlcoDigital ONE

Kalibracja AlcoDigital ONE

Usługa kalibracji alkomatu AlcoDigital ONE