Szukaj

Producenci

Alkomaty 0.0 - 4.0 ‰Alkomaty 0.0-4.0 ‰ to urządzenia, których zakres pomiarowy wynosi 0,00-4,00‰. Są one bardzo popularne i najczęściej stosowane. Dlatego wszystkie osoby, które rozważają zakup tego urządzenia, mogą sięgnąć po jeden z tego typu modeli. Nie ważne, czy będzie on stosowany zawodowo czy prywatnie. Liczy się precyzja pomiarów i niezawodność. Dlatego przedstawiamy trzy modele alkomatów, na które można liczyć w każdej sytuacji.

Alkomat EXPERT- świetna jakość w dobrej cenie

Alkomat EXPERT pochodzi od renomowanego Koreańskiego producenta AlcoFind, co świadczy o jego wysokiej jakości. Urządzenie wyposażone jest w platynowy sensor, który pozwala uzyskać dokładny i wiarygodny pomiar. Poza tym, jest on prosty w obsłudze i szybki w działaniu. Pobór próbki wynosi jedynie 2-3 sekundy, dlatego też alkomat świetnie sprawdzi się do badania pracowników. Wynik pomiaru widoczny jest na 4-cyfrowym wyświetlaczu. Urządzenie informuje również o niskim stanie baterii, może również przypominać o konieczności kalibracji. Mimo swojej niezawodności, dokładności i szybkości działania, alkomat dostępny jest w naprawdę dobrej cenie. Dodatkowo, można liczyć na aż 10 lat gwarancji!

Alkomat EasyGO EC - kompaktowy i prosty w obsłudze

Alkomat EasyGO EC świetnie sprawdzi się do użytku osobistego. Jest niewielki, prosty i kompaktowy - z łatwością można go ze sobą wszędzie zabrać. Jego elektromechaniczny sensor jest trwały i pozwala na uzyskanie dokładnego pomiaru. Do wykonania badania są potrzebne ustniki. Pomiar ułatwiony jest przez sygnalizację dźwiękową, która uruchamia się na jego początku i końcu. Sam czas poboru próbki trwa zaledwie 3-4 sek. Urządzenia pamięta także 10 ostatnich pomiarów. Alkomat pracuje w trybie automatycznym, zapewniając wygodę użytkowania.

alkomaty osobiste

Alkomat AlcoDigital BAC10 - funkcjonalny, niewielki i dokładny

Alkomat AlcoDigital BAC10 to niewielkie i niedrogie urządzenie, które zostało wykonane w technologii profesjonalnych alkomatów. Świetnie sprawdzi się w przypadku indywidualnego użytku. Urządzenie ma niewielkie rozmiary, a jednocześnie jest łatwe i bezpieczne w użytkowaniu. Gwarantuje również precyzję pomiaru dzięki sensorowi o doskonałej jakości. Co więcej, posiada on także funkcję rozładowania baterii oraz układ zabezpieczający przed pobraniem pomiaru gdy sensor nie został jeszcze oczyszczony. Alkohol ma także wyświetlacz, dzięki czemu łatwo jest odczytać uzyskany wynik.

Alkomaty 0.0-0.4 różnią się ilością funkcji, rozmiarem czy szybkością działania. Są jednak proste w obsłudze i niezawodne w swoich pomiarach. Warto po nie sięgnąć, by mieć pewność, co do stanu swojej trzeźwości. Urządzenie przyda się zarówno w miejscu pracy, jak i do użytku prywatnego. Alkomaty 0.0.-4.0  to sprawdzony wybór!