Szukaj

Producenci

Alkomat na 2019. Test alkomatu POLARIS.


Zaawansowany technologicznie alkomat POLARIS to nowość w ofercie dystrybutora alkomatów BEAN oraz producenta firmy Da-Tech Co. Ltd. Charakteryzuje go bardzo wysoka dokładność pomiarów oraz zaawansowane menu użytkownika.
Jest przeznaczony zarówno dla wymagających użytkowników indywidualnych oraz dla firm i przedsiębiorstw do badania pracowników.


Duży platynowy sensor

W przypadku sensorów elektrochemicznych wielkość platynowego sensora ma bardzo duży wpływa na jego żywotność. W alkomacie POLARIS jest zastosowany duży platynowy elektrochemiczny sensor co umożliwi użytkownikowi cieszyć się analizatorem wydechu przez długi czas bez konieczności wymiany sensora.

Przyjazny użytkownikowi

Mimo, że jest to urządzenie bardzo zaawansowane nie nastręcza użytkownikowi problemów w obsłudze. Jest prosty w obsłudze a menu jest przejrzyste i jasne dla użytkownika. 

Polskie Menu

Całe menu użytkownika jest całkowicie po polsku.

Obudowa

Obudowa alkomatu ALCOFIND POLARIS jest wykonana z trwałego materiału, który skutecznie zabezpiecza jednostkę pomiarową przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo obudowa jest pokryta antypoślizgową powłoką zabezpieczającą.

Gwarancja 10 lat

Najwyższa jakość oraz niezawodność alkomatu AlcoFind POLARIS została potwierdzona 10 letnią gwarancją na podzespoły alkomatu oraz 3 letnią gwarancję na sensor, którą otrzymuje użytkownik wraz z zakupem alkomatu.

Niska cena

Jak na tak wysoką jakość dużego platynowego sensora oraz wielofunkcyjność alkomat POLARIS ma bardzo przystępną cenę. Cena promocyjna alkomatu obowiązująca do końca roku 2018 to 499zł.

Platynowy sensor elektrochemiczny

Oczywiście alkomat AlcoFind POLARIS jest wyposażony w wysokiej jakości platynowy sensor elektrochemiczny o wysokiej żywotności i stabilności pomiarów. Ważne że został on wyprodukowany w tej samej fabryce u producenta co pozostałe części alkomatu. Nie jest to żaden implementowany sensor od innego producenta jak to zdarza się w większości alkomatów sprzedawanych w Polsce, co gwarantuje pełną integralność i pełną kompatybilność całej konstrukcji alkomatu.

Wyposażenie

W zastawie znajduje się wszystko co jest potrzebne do pierwszego uruchomienia alkomatu po zakupie: alkomat POLARIS, baterie, komplet ustników, sztywne etui, instrukcja obsługi, certyfikat kalibracji.

Świadectwo kalibracji

Oczywiście jak w przypadku innych alkomatów, również alkomat AlcoFind POLARIS jest kalibrowany w dniu sprzedaży w naszym laboratorium serwisowym.

Test alkomatu AlcoFind POLARIS

Test został wykonany w dniu 06.09.2018 na profesjonalnych symulatorach marki ALCOSIM wyprodukowanych przez kanadyjską firmę ACS. Dla porównania przedstawiamy również wyniki profesjonalnego, stacjonarnego alkomatu policyjnego Drager 9510. Alkomaty Drager 9510 są wykorzystywane na komisariatach Policji do dowodowego badania kierowców, podejrzanych o kierowanie pojazdami mechanicznymi pod wpływem alkoholu.

Ciecz wzorcowa

Alkomat POLARIS

Alkomat Policyjny Drager 9510

0,00‰

Wynik testu 0,00‰

Wynik testu 0,00‰

0,20‰

Wynik testu 0,20‰

Wynik testu 0,20‰

0,50‰

Wynik testu 0,51‰

Wynik testu 0,50‰alkomat alcofind polaris