Szukaj

Producenci

Jaki alkomat kupić 2018? Alkomat osobisty AF-35 Premium jak policyjny.


Świadectwo Wzorcowania do alkomatu AF-35 Premium

Badanie alkomatu.

W dniu 18 Października 2017 roku w niezależnej akredytowanej Pracowni Wzorcowania zostało przeprowadzone badanie określające dokładność oraz niepewność pomiaru alkomatu AF-35 Premium. Badanie zostało przeprowadzone zgodnie z procedurą wzorcowania: PW-05 "Wzorcowanie analizatorów wydechu" z dnia 17.02.2017 roku.

Cel badania alkomatu AF-35 Premium.

W trakcie badania alkomatu została określna dokładność oraz niepewność pomiaru alkomatu AF-35 Premium. Celem badania jest pokazanie potencjalnym użytkownikom alkomatu AF-35 Premium, że tester ten jest równie dokładny i niezawodny jak dużo droższe alkomaty policyjne. Wydanie Świadectwa Wzorcowania na alkomat AF-35 premium przez niezależne, zewnętrzne laboratorium dodatkowo uwiarygadnia jego dokładność i rzetelność pomiaru.

Wynik badania.

Wynikiem badania jest dokument "Świadectwo Wzorcowania", który uwiarygadnia alkomat AF-35 Premium również jako alkomat dowodowy. Poniżej przedstawiamy w/w świadectwo:

świadectwo-wzorcowania-af-35-premiumświadectwo wzorcowania af-35 premium
• Uzyskanie świadectwa wzorcowania jest usługą dodatkowo odpłatną. Aby dodatkowo uzyskać w/w dokument proszę pytać konsultanta. Powyższe świadectwo jest opublikowane wyłącznie w celach informacyjnych.


link do alkomatu AF-35 Premium