Szukaj

Producenci

Narkotest przemysłowy XCAT wykrywacz prochu i materiałów wybuchowych

Narkotester przemysłowy XCAT, wykrywa również proch na rękach osoby która strzelała z broni palnej lub mała styczność z materiałami wybuchowymi.

19 000,00 zł

- +

XCAT

Nowy produkt

Produkt na zamówienie (dostawa do 4 tygodni)

Dostawa już od 14,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór osobisty w sklepie BEAN Odbiór w sklepie Za darmo!
Kurier InPost - za pobraniem Kurier InPost - za pobraniem 24h 14,99 zł
Opis
Przemysłowy Narkotest XCAT tester wykrywa materiały wybuchowe oraz proch

Tester narkotyków XCAT jest to bardzo szybki, przenośny system wykrywania materiałów wybuchowych, narkotyków i pozostałości po strzale z broni palnej. Urządzenie jest stosowane przez służby porządkowe, policje, agencje ochrony w ponad 34 krajach. Wielowymiarowy system detekcji optycznej pozwala testować pigułki, proszki, płyny, a nawet pozostałości znalezione na powierzchniach oraz na rękach. Idealny do wykrywania śladowych ilości materiałów wybuchowych oraz narkotyków. Urządzenie jest stosowane przez służby porządkowe, policje, agencje ochrony w ponad 34 krajach.

narkotest-przemysłowy-xcat-made-in-usanarkotest-podrecznynarkotest-policyjny
Wykrywacz materiałów wybuchowych oraz narkotest XCAT jest urządzeniem małym, poręcznym i przenośnym. Dzięki swoim małym gabarytom jest możliwe używanie go w terenie, nawet w ciężkich warunkach. Szybko i sprawnie osoba posiadająca to urządzenie może zbadać zawartość narkotyków, prochu oraz materiałów wybuchowych.

Prosta sygnalizacja diodowa (czerwoną lub zieloną), informuje o tym czy badanie zakończyło się testem pozytywnym czy negatywnym.

Wytrzymała konstrukcja sprawia, że jest idealnym narzędziem do pracy w terenie dla policji i innych służb, które potrzebują sprawdzić szybko zawartość narkotyków lub np. pozostałości prochu na ręku badanej osoby.

Do badania zawartości poszczególnych narkotyków lub materiałów wybuchowych są wykorzystywane karty do próbkowania. Po pobraniu próbki od badanej osoby i umieszczeniu próbki na karcie umieszczamy ją w urządzniu i czekamy na wynik testu. Dioda czerwona wskazuje na pozytywny wynik testu, a więc o tym, że osoba jest pod wpływem zakazanych substancji lub na jej dłoniach lub odzieży znajdują się ślady prochu lub materiałów wybuchowych

Tester narkotykowy XCAT jest wyprodukowany w U.S.A. i nie wymaga kalibracji.


Dostępna jest cała gama kart do próbkowania:
xcatAnalytes.jpg

Sposób nakładania próbki wcześniej pobranej od badanej osoby:

xcatCollectSample.jpg
Dane można przechowywać na karcie SD:

Napisz opinię

Narkotest przemysłowy XCAT wykrywacz prochu i materiałów wybuchowych

Narkotest przemysłowy XCAT wykrywacz prochu i materiałów wybuchowych

Narkotester przemysłowy XCAT, wykrywa również proch na rękach osoby która strzelała z broni palnej lub mała styczność z materiałami wybuchowymi.
Polecamy inne produkty z tej kategorii :