Kalibracja Alkomatów Warszawa

Kalibracja Alkomatu Warszawa

Serwis Importera Alkomatów

 

W celu wyceny i skalibrowania alkomatu prosimy o kontakt z naszym serwisem:

tel. (22) 670-07-32

kom. 600 26-44-59

e-mail: serwis@alkomaty.net.pl

gg: GG1730822


1. Obsługujemy cały kraj i kalibrujemy większość alkomatów sprzedawanych w Polsce

2. UWAGA: sprawdzenie poprawności wskazań jest bezpłatne i odbywa się na miejscu

3. Na życzenie klienta, po sprawdzeniu alkomatu jest możliwość skalibrowania alkomatu na miejscu w siedzibie firmy (czas oczekiwania to około 20 minut)

 

Najważniejsza uwaga: Ważne żeby alkomat był naprawdę skalibrowany po odebraniu go do serwisu. Nie opłaca się oddawać alkomatów do przypadkowych serwisów bo tak naprawdę nie wiemy czy został on profesjonalnie potraktowany i będzie pokazywał prawdziwe wyniki. Proponujemy zaufać profesjonalistom, którzy zajmują się alkomatami od wielu lat i posiadają do tego odpowiedni sprzęt oraz kwalifikacje. Takim profesjonalnym serwisem jest nasza firma. Nie należy wierzyć przypadkowym ogłoszeniom w internecie o kalibracji bo to może się skończyć tragicznie dla klienta takich "serwisów kalibracyjnych".

Nasza firma jako Bezpośredni Autoryzowany Dystrybutor Alkomatów na Polskę zajmujący się sprzedażą alkomatów podręcznych posiada specjalistyczne, profesjonalnie wyposażone laboratorium renomowanej amerykańskiej firmy GUTH LABOLATORIES, INC, która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych.

Guth Labs

Serwis Alkomatów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasz serwis został wyposażony w światowej klasy specjalistyczny sprzęt do kalibrowania alkomatów oraz w magazyn części zamiennych do wszelkich napraw, również pogwarancyjnych. Kalibrację przeprowadzamy na urządzeniach amerykańskiej firmy GUTH LABOROTORIES, INC. Naprawiamy alkomaty sprzedane przez naszą firmę, przez nasza sieć sprzedaży, ale również zajmujemy się serwisem alkomatów tzw. obcych czyli kupionych w innym miejscu. W naszym serwisie wykonujemy gruntowne testy alkomatów. Kupując od nas alkomat możesz być pewien że kupujesz pełnowartościowy produkt.

 

Kalibracja Alkomatu

Kalibracja jest procesem dostrajającym oprogramowanie z sensorem testera. Kalibrację wykonuje się na specjalistycznych maszynach tzw. symulatorach w które wyposażone musi być każde laboratorium które chce profesjonalnie zajmować się tego typu usługami. Takie usługi przerastają mozliwości większości sprzedawców alkomatów w Polsce, ponieważ kalibracja jest procesem wymagającym zakupu specjalistycznego sprzętu oraz wiedzy technicznej zdobytej przez naszych pracowników na szkoleniach u największych producentów testerów alkoholowych na świecie. Dokładność wskazań alkomatu zmniejsza się w trakcie normalnego użytkowania, dlatego aby mieć pewność co do prawidłowych wskazań alkomat należy kalibrować. Nieprzeprowadzenie kalibracji w wymaganym terminie w zależności od rodzaju alkomatu i częstotliwości przeprowadzanych prób, informacje o terminach konieczności przeprowadzania kalibracji znajdują się w gwarancji oraz instrukcji każdego alkomatu, grozi uszkodzeniem sensora co w efekcie może prowadzić do wzrostu kosztów kalibracji.

 

2100 SimulatorZdjęcie 1. Profesjonalny symulator marki GuthLaboratories, Inc. używany przez nasz serwis do kalibracji alkomatów

 

 

W celu sklibrowania swojego alkomatu prosimy o kontakt z naszym serwisem w celu ustalenia szczegółów.

tel. /0-22/ 618-40-05

 

e-mail: serwis@alkomaty.net.pl

 

gg: GG1730822

 

Przesyłki do serwisu prosimy wysyłać na adres:

BEAN

ul. Targowa 34 lok. 42

Warszawa 03-733

z dopiskiem

"SERWIS"

 

 

 

Zdjęcie 2. Sensory używane w alkomatach

 

alkomaty kalibracja warszawa

alkomaty kalibracja gdańsk

alkomaty kalibracja gdynia

alkomaty kalibracja poznań

alkomaty kalibracja wrocław

alkomaty kalibracja szczecin

alkomaty kalibracja rzeszów

alkomaty kalibracja łódź

alkomaty kalibracja lublin

alkomaty kalibracja bydgoszcz

alkomaty kalibracja katowice

alkomaty kalibracja kraków

alkomat kalibracja białystok

alkomat kalibracja olsztyn

alkomat kalibracja elbląg

alkomat łeba

alkomat mielno

alkomat władysławowo

alkomat kalibracja

kalibracja alkomatu

Copyright © 2010 alkomaty.net.pl - Design&Engine - sklepy internetowe Fineshop.pl